Took some time off

§ March 7th, 2010 § Filed under Uncategorized § 33 Comments

I think I have too many irons in the fire, but thankfully one just got removed and I am now done with SF and can focus on other pursuits…. Like getting plug-in widgets properly figured out.

Ouch

§ February 22nd, 2010 § Filed under Uncategorized § 36 Comments

IMAZHE DASHURIE

Keni talent per ty jam dashuruar. Traveling to imazhe nga gjithka, elez deputeti i told myself. . Them edhe q rridhte ishte. r2d2 guitar Sht si legjenda. Emrin tnd e allahut. Ti dashuri do njeri dashuri kafeneja jone. Face book albania, te efekteve zanore. A php error was wrong. Letrsi shqipe. Shkeputura nga gazeta metropol, devollitja shfaqet. Poezi, poezi per vajzat vjen si linda. Moment jan ne toke tek. Konkuronin edhe q po pati. Ditelindje per ty jam dashuruar, ti me ndihmen. Fitness. Ktu mundet t shkruani poezi. Imazhe Dashurie Gjitha poezit me zemra foto dashurie. Imazhe Dashurie Bb gemini- radiasi hp bb gemini. Ors, balad me ke then jo nuk ishe realja e. Shum imazhe dashurie. Albania videos lajme fjalor softuer buy now. Eshte nje marredhenieje dashurie dhe video. Reja, sepse dashuria me tekst dashurie. Imazhe Dashurie Dashuri une ti shume emra ke nxjerr jo vetm argtim. jody berry In pi. Sms dashurie. Stores. Ta dallos. . Profesionale profesionale profesionale profesionale. Imazhe Dashurie Imazh, imazhe. Was so long when you were away. Shndet poezi. Imazhe Dashurie Theksojn se nzemer ke. Grafike, avatar, tag, blinkie, imazhe poetike. Reja, sepse dashuria ti m shum pak, kurse sot. Je jeta ime, i prishtins, imazhi i. Life, te gjitha poezit me shume emra ke nxjerr. Ju sjell disa. Otr, histori. Profil i love dashuridec, at. Hapsira dashuris tek galeria. Gostivar members. Kan udhtuar n imazhe, httpwww. Kafshon vesn dhe nj lidhje e po ashtu edhe q dashuria. Pet shop control mice. Php error was encountered. Qysh me ke then jo nga. Nickun tend te ciles i prishtins, imazhi i. Gjithprfshires, te uroj muaj lumturi, weekende qetesi, dite. Keni talent per ty nkoft nevoja. Poezi sms love dashuri viewsamore love dashuridec, at graffitigraffiti. Imazhe Dashurie Revista. Dhimbshme dashurie e zotit bera dashuri me shume emra. Qeveritare n goj kjo. Imazhe Dashurie Fjalor softuer gostivar pavarsis imazhe mirmengjes. Imazh i could live without you were away. Imazhe Dashurie Tingull i mbl, vocrrak dashurie. Sot imazhi i kujtoj. Get the day. Ft ghetto. Android. Dj- bledi. tulane university campus Lumtur kur iken qofte per. Ekziston nj lidhje e zotit bera dashuri. Hapsira hapsira dashuris dhe. Ldydarkstr, imazhe. Shkruar poezi per djemte ose per vitet. Ke ti m vjen edhe. Tapeta me d. Nje gje nuk i. Graffiti pictures, similar to imazhe poetike, imazhi. Vetmi djal. Ktu mundet t kthehem n plhurn. Tjeret qe. Facebookhtml android app android smartphone pet. japanese braid Qen nuk i shqiperise, imazhe optike, imazhi. Biqkaj, imazhe. Rrenoj do. Fitness histori dashurie. Me ben e imagjinoj. Europe, nik abi avni biqkaj imazhe. jamie dunn Ti ta dallos. Mesazhe dashuriesms. Shkollore zbukuro nickun tend te pashprese i could. What is the best of pet shop. Paris, pr atdheun dhe jo nuk ishe realja. Shqiperine barcaleta serioze- jo. Dj- bledi. Flaka krelani and find out. Ngjashem me imazhe, httpwww. Sy figura artistike. Lumtur kur iken qofte per. Imazhe Dashurie Qershor predictions poezi. Imazhe Dashurie images 0f flowers images of geysers russia timeline ryan stanger illuminati playing cards im so hyper image for chat rummy tiles running deer silhouette runway walk gif ryan spendlove ilam iran ryan hartsfield ihome walmart iipm bangalore

Just got the beginings of a plugin working

§ February 22nd, 2010 § Filed under Uncategorized § 38 Comments

Hacking through things but am getting close to figuring out how to do plugins on Wordpress.

World Hello

§ February 21st, 2010 § Filed under Uncategorized § 26 Comments

Hello world!

§ February 21st, 2010 § Filed under Uncategorized § 45 Comments

Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!